Ostukorv

DIAMOND WHITENING PENCIL

Valgendav pliiats + 7 valgendavat plaastrit

22.90 

Valge ja särav naeratus on atraktiivne ning muudab enesekindlamaks ja nooremaks. Aja jooksul jätavad suitsetamine, kohvi, punane vein ja vananemine jälje hambaemailile ning see muudab oma värvi. White Glo valgendav pliiats koos plaastritega aitab taastada hammaste algupärase valge ja särava tooni.

Kasutamine: Pliiats: Keera geel pliiatsi harjale ning määri see hammastele. Väldi geeli sattumist igemetele. Hoia geeli hammastel 10-30 minutit. Loputa geel hammastelt veega. Protseduuri ajal ei tohi süüa ega juua. Plaastrid: Järgi plaastri pakendil olevat kasutusjuhendit. Suurem plaster on ülemistele hammastele, väiksem alumistele. Ava pakend ning aseta ülemine plaster hammastele ja keera üle hammaste jääv osa hammaste taha. Korda sama alumiste hammastega. Väldi plaastri sattumist igemetele. Hoia plaastrit hammastel 10-30 minutit. Peale plaastri eemaldamist loputa suu veega.

Koostis: Pliiats: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, EDTA, Sodium Chlorite, D,L-Methanol, citric Acid. Plaastrid: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, EDTA, D,L-Methanol, Citric Acid.

9060 €/liiter

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.