Ostukorv

WHITE GLO ANTI-PLAQUE

HAMBAKIVI JA -KATU VASTANE HAMBAPASTA 100ml

6.90 

Kaasas hambahari ja hambavaheharjad!

White Glo Anti-Plaque on tugevalt valgendav hambapasta, milles sisalduv tsetüülpüridiiniumkloriid kaitseb hambaemaili hambakivi ja –katu moodustumise eest. Hambakatt on peamine hammaste ja igemehaiguste tekitaja, ning White Glo Anti-Plaque hambapasta hävitab suus pesitsevad bakterid ning mikroorganismid, mis põhjustavad igemepõletikku ja hambakattu. Enne hambapasta kasutamist on soovitatav hambaarstil lasta katt ja kivi hammastelt eemaldada, nii on Anti-Plaque toime kõige tugevam.

Kasutamine: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit.Sobib ka elektrilisele hambaharjale.

Koostis – Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanum Dioxide), Sodium Saccarin, Rosa Canina Fruit Oil, Cetylpyridinium Chloride 0,05% w/w, Sodium Monofluorophosphate 0,76% (1003 ppmF)

59 €/liiter