Ostukorv

WHITE GLO 2 in1 WITH MOUTHWASH

VALGENDAV HAMBAPASTA SUUVEEGA 100ml

7.50 

Kaasas hambahari ja hambavaheharjad!

White Glo 2in1 valgendav hambapasta on mahedamaitseline valgendava toimega pasta mille koostises on ühendatud hambapasta ja suuvesi. Hambapasta on mõeldud eelkõige neile, kellel on probleeme halva hingeõhuga, kuna koostises sisalduv suuvesi jõuab suus kohtadesse, kuhu harja ja pastaga ligi ei pääse. Hambapastal on desinfitseeriv toime, mis aitab baktereid hävitades stabiliseerida halba hingeõhku. Regulaarsel kasutamisel valgendab hambaemaili, eemaldades parkainetest tekkinud värvimuutused ning aitab hingeõhul püsida värske terve päeva.

Kasutamine: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit.Sobib ka elektrilisele hambaharjale

Koostis – Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanum Dioxide), Sodium Saccarin, Rosa Canina Fruit Oil, Cetylpyridinium Chloride 0,05% w/w, Sodium Monofluorophosphate 0,76% (1003 ppmF)

59 €/liiter