Ostukorv

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE

TUGEVALT VALGENDAV HAMBAPASTA  100ml

7.50 

Kaasas hambahari + hambavaheharjad!

Tugevalt valgendava toimega hambapasta eemaldab hammastelt tõhusalt kollase katu ja toitainetest tekkinud värviplekid. Hambapasta töötati algselt välja näitlejatele ja modellidele, kelle jaoks valged hambad on töös väga olulised, kuid kvaliteetne ning tõesti toimiv toode on saavutnud kiiresti populaarsuse kõikide säravast naeratusest lugupidavate tarbijate seas. Professional Choice on valitud Eestis ajakiri Buduaar lemmikuks kahel järjestikusel aastal ning hambapasta on võitnud mitmeid auhindu ka kodumaal Austraalias.

Kasutamine: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit.Sobib ka elektrilisele hambaharjale.

Koostis – Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanum Dioxide), Sodium Saccarin, Rosa Canina Fruit Oil, Sodium Monofluorophosphate 0,76% (1003 ppmF).

59 €/liiter