Ostukorv

DIAMOND WHITE + PLAQUE SEEKER TABLET

TUGEVALT VALGENDAV HAMBAPASTA JA KATUTABLETT 100ml

8.90 

Sisaldab hambapasta ja katutablett!

Diamond Series valgendav hambapasta koos kattu tuvastava tabletiga. Selline kooslus aitab eemaldada emailile tugevalt kinnitunud katu ning muudab hambad säravaks ja valgeks. Diamond White hambapasta eemaldab vana ning hoiab ära uue katu moodustumise, mis on parim sinu naeratusele.

Pakendis olev tablett aitab leida kogu katu, mis on ladestunud hammastele. Imemistablett pääseb sülje abil piirkondadesse, mis tavalise harjamise käigus kättesaamatuks jäävad ning muudab need punaseks ja nähtavaks. Nii saad hammaste harjamisel eemaldada kõik, mis on takistuseks Sinu säravale ja valgele naeratusele. Igas pakis on kaasas üks tablett.

Kasutamine: Hambapasta: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo hambapasta ja -harjaga 2 korda päevas 2-3 minutit.Sobib ka elektrilisele hambaharjale. Katutablett: Enne hammaste pesu lasta tabletil suus sulada.

Koostis: Diamond White Toothpaste: Calcium Carbonate; Aqua; Glycerin; Sorbitol; Silica; Aroma (Flavour); Sodium Lauryl Sulphate; Cellulose Gum; Sodium Monofluorophosphate; Chondrus Crispus (Carrageenan); CI 77891 (Titanium Dioxide) Plaque Seeker Tablet: Zea Mays Starch (Corn); Dextrin; Xylitol; Lactose; Alcohol; Mentha Spicata Oil (Spearmint); Cineole Oil; CI 45430; Magnesium Stearate

89 €/liiter

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.